Встановлено особу одного з російських військових, які потрапили на відео з убивством двох чоловіків пострілами в спину під Києвом

Журналісти проєкту «Важные истории» ідентифікували особу російського військовослужбовця, який потрапив на відео в репортажі західних ЗМІ про розстріл двох беззбройних чоловіків біля автосалону під Києвом.

Це 29-річний житель селища Піщанка у Читі Дмитро Лапшаков.

Сюжети про вбивство мирних громадян – власника автосалону й охоронця – вийшли на каналах CNN і ВВС 12 травня. Обличчя Лапшакова чітко видно в сюжеті ВВС – чоловіки обшукували столи та ящики і знайшли пляшку спиртного. Локшаков, увійшовши в приміщення, помітив і розбив прикладом камеру спостереження.

МУЛЬТИМЕДІА

Чи стріляв він у чоловіків, з відео не зрозуміло. «Важные истории» дійшли висновку, що Лапшаков щонайменше був присутній під час цього.

Контекст:

2 квітня Київську область звільнили від російських окупантів. У населених пунктах регіону знайдено сотні вбитих мирних жителів, зокрема зі зв’язаними руками.

Частину вбитих виявили в підвальних приміщеннях, частину – на вулицях, дехто похований у братських могилах.

2 травня в поліції Київської області повідомили, що в регіоні було виявлено вісім масових поховань 148 мирних жителів, убитих окупантами з РФ.

У Київській поліції зазначали, що загалом у регіоні знайдено понад 1200 тіл убитих мирних жителів.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.