Окупанти відпустили заступника голови Чорнобаївської сільради – ЗМІ

Викрадений російськими загарбниками заступник голови Чорнобаївської сільради Херсонської області Євген Родіонов на волі. Про це кореспондентові «Укрінформу» повідомила його дружина Інна Родіонова.

За словами жінки, вона спілкувалася із чоловіком телефоном. За її інформацією, Родіонова відпустили сьогодні, 14 травня, приблизно о 16.00. Інших подробиць видання не наводить.

Деякі ЗМІ повідомляли про звільнення чиновника ще 13 травня, але Родіонова писала у Facebook, що це неправда.

Контекст:

Після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого російські війська захопили частину Херсонської області.

Чорнобаївку, що розташована за 10 км від Херсона, окупанти використовують як командний пункт і місце збору літаків. За даними українських військових, по аеродрому неодноразово завдавали ударів ЗСУ, оскільки росіяни і далі постачають туди техніку, незважаючи на постійне її знищення.

3 травня віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що окупанти викрали сільського голову Чорнобаївки Ігоря Дударя і його заступника.

У сільраді розповіли, що 2 травня окупанти захопили її будівлю, зірвали український прапор і вивісили російський. Після цього Дудар опинився в тяжкому стані у лікарні під наглядом російських військових, а його заступника викрали і його місцеперебування невідоме.

Співробітники Чорнобаївської сільради відмовилися співпрацювати з російськими окупантами.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.