У Білорусі проводять розмінування в колишніх місцях базування російських військ – Генштаб ЗСУ

Після того, як підрозділи російських військ пішли з Білорусі, там проводять розмінування місцевості. Про це 14 травня поінформував у Facebook Генеральний штаб Збройних сил України.

«На території Гомельської області республіки Білорусь фіксується проведення робіт із розмінування місцевості в районах колишнього базування підрозділів Російської Федерації», – ідеться в повідомленні.

У Генштабі ЗСУ зазначили, що на волинському, поліському й північному напрямках «обстановка змін не зазнала, противник активних дій не проводив».

Українські військові наголошують, що залишилася загроза завдання ворогом ракетно-бомбових ударів по військових і цивільних об’єктах на території України.

Контекст:

Росія масштабно вторглася в Україну 24 лютого зі сходу, півдня та півночі, зокрема з території Білорусі. Окупанти підійшли до околиць Києва, але їх відкинули Збройні сили України і сили територіальної оборони.

На початку квітня українські регіони, в які потрапили окупанти з Росії, було звільнено, частина росіян пішла на білоруську територію.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.