«Можу взяти людину й у голову «бам». Насте, я довбой…бом став». Стало відоме ім’я росіянина, який налякав дружину розповідями про свої звірства в Україні

Російському солдатові, чию розмову із дружиною 13 травня опублікувала Служба безпеки України, 27 років, його звати Дмитро Геннадійович Іванов.

Про це повідомила 13 травня «Українська правда», посилаючись на джерела в СБУ.

Іванов, за даними СБУ, зараз перебуває в Херсонській області. Із його розмови, яку вчора опублікувала українська спецслужба, випливало, що він розповідями про свої звірства налякав дружину.

«Я можу взяти людину й у голову «бам»… Із кулемета, [автомата] Калашникова, із ПКМ… 100 людей прошити, так. Голову відірвати! Ти що, у це не віриш?  Насте, я довбой…бом став, я взагалі …банутим став», – заявив окупант у розмові з дружиною. Та у відповідь запитала, як вони зможуть після цього далі жити разом.

За інформацією «Української правди», у соцмережах Іванов називає себе Дмитром Тумановим, його адреса – село Купсола (Мокринський район, республіка Марій Ел).

Фото: pravda.com.ua

Його дружина Анастасія Короткова публікувала в соцмережі весільні фотографії, датовані 2020 роком.

Фото: pravda.com.ua

Після виходу публікації «Української правди» вона змінила аватарку й закрила сторінку, зазначив журналіст Михайло Ткач.

Контекст:

За даними Національної поліції України, після початку повномасштабного вторгнення РФ відкрито понад 10 тис. кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів, які скоїли російські окупанти. Серед них знущання, сексуальне насильство, розстріл мирних громадян.

Президент України Володимир Зеленський 12 квітня пообіцяв, що Україна «дістане кожного» воєнного злочинця з РФ.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.