Гайдай: Рашисти готуються знову переправлятися через Сіверський Донець у Білогорівці. Ідіоти

Російські окупанти мають намір укотре спробувати провести переправу через річку Сіверський Донець поблизу села Білогорівка Луганської області. Про це 14 травня повідомив у Telegram голова обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Гайдай.

«Рашисти готуються знову переправлятися через річку Сіверський Донець в Білогорівці. Ідіоти. Деякі ідіоти зрозуміли, чому їх туди посилають, і цілий батальйон відмовився йти в атаку», – написав він.

За словами голови ОВА, «скоро підтягнеться «свіжачок».

«2,5 тис. одиниць важкої техніки вже йдуть у наш бік із раніше окупованих територій. Чекаємо чергову «підводну» серію в Білогорівці», – наголосив Гайдай.

Голова обладміністрації розповів також, що регіон готується «до двох великих наступів рашистів на Сєвєродонецьк та прориву на трасу Лисичанськ – Бахмут із боку Попасної та Білогорівки».

«Обласний центр (Сєверодонецьк. – «ГОРДОН») росіянам потрібен «для галочки», дорога – аби відрізати область від сполучення з іншими регіонами, тобто оточити її», – пояснив Гайдай.

Контекст:

11 травня Генштаб Збройних сил України повідомив, що окупанти продовжують наступ на сході країни та зосередилися на одержанні повного контролю над Рубіжним Луганської області та наступі у напрямку Лимана Донецької області, а також на утриманні позицій на правому березі Сіверського Донця.

12 травня стало відомо, що противник намагається захопити ділянку місцевості на правому березі Сіверського Донця, проте втратив на переправі понад 70 одиниць військової техніки.

За даними головного редактора «Цензор.НЕТ» Юрія Бутусова, кількість знищеної техніки становить приблизно 100 одиниць, окупантів вибили з усіх трьох плацдармів, які вони змогли зайняти до того.

13 травня пресслужба 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ повідомила, що внаслідок боїв на Сіверському Донці у травні знищили батальйонно-тактичну групу російських загарбників, а переправу супротивника зривали дев’ять разів.

У британській розвідці вважали, що російські війська, які останнім часом були виведені з північної частини Харківської області, будуть розгорнуті на східному березі Сіверського Донця для формування «блокувальних сил із захисту західного флангу російської армії».

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.