Зеленський відзначив нагородами ще 212 військовослужбовців

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 212 військовослужбовців, з них 45 — посмертно.

Як передає Укрінформ, відповідний указ №334/2022 опублікований на сайті глави держави.

Президент відзначив українських захисників за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Глава держави нагородив воїнів орденами Богдана Хмельницького І, ІІ та ІІІ ступенів, “За мужність” ІІ та ІІІ ступеня, орденом Данила Галицького та медалями “За військову службу Україні”, “Захиснику Вітчизни” та "За врятоване життя".

24 лютого президент російської федерації володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Війська рф знищують об'єкти інфраструктури, житлові райони українських міст і сіл із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Захисники України чинять спротив російським загарбникам та завдають їм великих втрат. Від початку повномасштабної війни державними нагородами відзначені понад 13 тисяч українських військовослужбовців.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.