Командир 36-ї бригади морської піхоти розповів, коли закінчиться війна

В інтерв’ю засновнику інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону військовослужбовець Збройних сил України, командир 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського полковник Віктор Сікоза розповів, що переживає за своїх друзів, які опинились у полоні, тож він хоче, щоб війна скоріше завершилася.

«Справді, я не Ванга, не можу сказати. Звичайно, хочеться, щоб закінчилася. Дуже переживаю за своїх батьків. Я дуже переживаю за всіх своїх друзів із 36-ї бригади, які в полоні зараз перебувають. Що швидше [закінчиться війна], то краще. Але знову ж таки, не хочу загадувати, щоб справдилося», – зазначив Сікоза.

Він підкреслив, що морпіхи давали присягу і робитимуть свою роботу.

«Ми всі робимо свою роботу. Ми, офіцери, для цього навчалися, закінчували військові інституції. Ми вчили для цього наших матросів, солдатів: щоб воювати Отже, він настав. Час данину країні віддавати. Ми всі держслужбовці, ми давали присягу Україні. І тому ми працюватимемо тільки заради вас, щоб ви були у мирі, в достатку. І щоб не прилітали вам снаряди. Ми для цього це все будемо робити. Тому що ми маємо обов’язок. Це не пусте слово. Є присяга. У нас, морпіхів, є ще клятва морського піхотинця. Тож ми цього всього дотримувалися і будемо дотримуватися», – запевнив Сікоза.

ВІДЕО Відео: В гостях у Гордона / YouTube

(оновлюється)

Контекст:

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну РФ захопила території на півдні, сході та півночі країни, на початку квітня ЗСУ витіснили окупантів із північних областей.

2 червня президент України Володимир Зеленський говорив, що під контролем РФ опинилося приблизно 20% території України.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.