Допомагали ворогу нищити суднобудівництво: СБУ викрила двох російських агентів

У Миколаївській області Служба безпеки України викрила двох учасників російської агентурної мережі, які допомагали загарбникам нищити суднобудівну інфраструктуру на півдні країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє СБУ.

Згідно з даними слідства, за завданням федеральної служби безпеки росії зловмисники збирали та передавали ворогу розвіддані про важливі інфраструктурні об’єкти, склади з пальним, дислокацію і переміщення живої сили й техніки Збройних сил України.

Отриману інформацію загарбники використовували для здійснення прицільних ракетних ударів і масованих артилерійських обстрілів, зокрема по позиціях українських захисників.

Унаслідок дій цієї мережі були повністю зруйновані або пошкоджені декілька об’єктів суднобудівної інфраструктури міста Миколаїв, серед яких заводи "Екватор", "Кристал", "Океан", склади з паливно-мастильними матеріалами. Крім того, руйнувань зазнали об’єкти соціальної інфраструктури.

Слідством встановлено, що в поле зору російських спецслужб зловмисники потрапили завдяки проросійським поглядам, яких не приховували.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на них вийшов так званий "відповідальний за збір розвідінформації" на території Миколаївського регіону. У подальшому чоловік був посередником між співробітниками фсб, які координували його дії, та коригувальниками.

Агенти рф / Фото: СБУ

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.