Енергетики ДТЕК разом із ЗСУ повернули світло для 14 тис. сімей у Донецькій області

Енергетики компанії ДТЕК Ріната Ахметова разом із військовими ЗСУ за добу відновили електропостачання для 14 тис. сімей у 12 населених пунктах Донецької області, знеструмлених через обстріли російських окупантів. Про це повідомили у компанії ДТЕК.

Роботи проводили у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах. 

«Учора з дозволу військових енергетикам удалося попрацювати в Бахмутській громаді  – відновити електроживлення до 6,5 тис. осель. Це один з основних напрямків наступу ворога у Донецькій області, який зараз під постійними обстрілами. У Торецькій громаді, обстріли якої так само не припиняються, енергетикам удалося полагодити мережі для понад 7 тис. родин. Окрім того, фахівці енергокомпанії працювали в Авдіївській, Селидівській та Костянтинівській громадах», – повідомили у компанії.

Напередодні обстрілів знову зазнали Криворізький та Нікопольський райони Дніпропетровської області. Тому без світла залишилося майже 4 тис. домогосподарств. За ніч фахівці з обслуговування електромереж відновили постачання електроенергії для понад 3 тис. сімей.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.