Пентагон уклав контракт на розробку гіперзвукових ракет на майже мільярд доларів

Міністерство оборони США уклало контракт із компанією Raytheon Missiles and Defense на розробку для ВПС США прототипів гіперзвукових крилатих ракет.

Сума угоди склала понад 985 млн доларів, передає Укрінформ із посиланням на Reuters.

«Оскільки передові загрози з’являються в усьому світі, гіперзвукова ударна крилата ракета забезпечить нашим бійцям вкрай необхідний потенціал», — сказав Уес Кремер, президент Raytheon Missiles & Defense.

ВПС очікують поставки у 2027 фінансовому році.

Нагадаємо: гіперзвукова ударна крилата ракета (HACM) — це гіперзвукова зброя повітряного запуску, яка розробляється у співпраці з урядом Австралії. Вона рухається у верхніх шарах атмосфери зі швидкістю близько 6200 км/год (3853 миль/год), що більш ніж у п’ять разів перевищує швидкість звуку.

Сполучені Штати та Китай ведуть гонку озброєнь у розробці найсмертоноснішої гіперзвукової зброї, як визнав наприкінці минулого року високопосадовець ВПС, у той час як Пекін і Вашингтон будують і випробовують все більше і більше високошвидкісної зброї нового покоління.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.