Ексгумацію тіл із місця масового поховання в Ізюмі завершили – поліція

Правоохоронці завершили ексгумацію тіл загиблих із місця масового поховання в Ізюмі Харківської області. Із могил дістали 447 тіл, повідомила 23 вересня пресслужба поліції.

Серед них 215 жінок, 194 чоловіки, п’ятеро дітей, а також 22 військовослужбовці. Окрім того, виявили останки 11 людей, стать яких поки неможливо визначити.

«Багато тіл зі слідами тортур. Перед криміналістами поліції і судмедекспертами стоїть значне завдання – ідентифікувати тіло кожного загиблого. Родичі мають їх поховати по-людськи», – ідеться у повідомленні.

Контекст:

Після деокупації Ізюма на початку вересня виявили масове поховання людей. Серед тіл цивільних, які вже ексгумували, є тіла людей зі зв’язаними за спиною руками. Виявлено також поховання військовослужбовців: 17 осіб, частина з них має сліди тортур, сказав Зеленський.

«Продовжуємо виявляти тіла з ознаками насильницької смерті, таких чимало. Це і зламані ребра, і проломлені голови, чоловіки зі зв’язаними руками, переломами щелеп, зокрема з відрізаними геніталіями», – повідомив 19 вересня перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін.

Президент України 16 вересня вкотре закликав світову спільноту визнати РФ країною – спонсором тероризму. США, як і Євросоюз, засудили звірства росіян в Ізюмі, але про визнання тероризму з боку РФ не говорили.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.