Китай на Радбезі ООН: Цивільна інфраструктура України не повинна піддаватися обстрілам

Китай наголошує на необхідності захисту мирного населення та об‘єктів цивільної інфраструктури, які піддаються обстрілам в Україні. 

Як передає кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку, про це заявив на засіданні Ради Безпеки ООН у п‘ятницю заступник постійного представника Китаю при ООН Ген Шуан.

Він зазначив, що «сторони повинні сприяти евакуації населення й надавати гуманітарну допомогу» населенню. Критично важлива інфраструктура, така як атомні електростанції, енергетичні трубопроводи та мости, має величезне значення для громадської безпеки та соціальної стабільності й не повинна ставати об'єктом воєнних атак, наголосив Шуан.

За його словами, Китай «співпереживає з українським народом, який постав перед труднощами».

Оскільки наближається зима, мільйони людей, особливо вразливі групи населення — такі як жінки та діти, — потребують гуманітарної допомоги для підтримання своїх основних засобів до існування, додав він.

Китай закликає міжнародну спільноту продовжувати надавати допомогу Україні, сказав дипломат.

«Як відповідальна країна Китай відіграватиме конструктивну роль у сприянні мирним переговорам і робить значний внесок у пом'якшення гуманітарної кризи», — зауважив Шуан.

Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю Рада безпеки ООН розглянула ситуацію в Україні, зокрема використання росією іранських безпілотників проти цивільного населення та інфраструктури.

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.