Зеленський: У НАТО мають упевнитися, що Україна потрібна Альянсу

Вступ України до НАТО зміцнить потужність його східного крила, однак Альянс має сам у цьому впевнитися.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю канадським телеканалам CTV та CBC, передає Укрінформ.

"Якщо ми говоримо про потужне східне крило Альянсу – тільки з Україною. Але НАТО має бути в цьому впевнений", — сказав глава держави.

За його словами, країни-члени НАТО мають зважити на геополітичну ситуацію та висновувати, чи загрожує щось країнам світу.

"російське керівництво загрожує сьогодні не Україні, бо це папірці – чи є Україна членом НАТО, чи ні. Але насправді має відчувати, геополітично, чи загрожує щось країнам світу. Люди обирають не життя в НАТО, а просто життя – гарантоване, безпечне, і в Альянсі вони це відчувають", — зазначив Президент.

Він також зауважив, що у разі, якщо Україна не вистоїть у війні з рф, наступними російської агресії зазнають країни-члени НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, дев'ять європейських країн НАТО заявили про підтримку вступу України в Альянс, зокрема Чехія, Естонія, Латвія, Литва, Північна Македонія, Польща, Румунія, Чорногорія та Словаччина.

Фото: ОП

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.