Зеленський про окупантів: Якщо вони вимикають нам світло, ми цих трусів знайдемо за запахом

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю канадським телеканалам CTV та CBC прокоментував обстріл російськими окупантами енергетичних об’єктів в Україні. Запис опубліковали 22 жовтня на YouTube-сторінці Офісу президента.

«Одна важлива річ. Їм здається, що якщо вони вимкнуть нам світло, ми їх не знайдемо. Ми їх знайдемо. Знаєте, чому? Тому що вони труси, вони на полі бою нічого не можуть зробити, вони б’ють по цивільних людях. Тому ми їх знайдемо – за запахом», – сказав Зеленський.

Контекст:

Останніми тижнями РФ масовано обстрілює Україну. З 10 до 20 жовтня російські війська завдали приблизно 300 ударів із різних видів зброї по українських енергетичних об’єктах, повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко. Унаслідок обстрілів в Україні пошкоджено приблизно 40% енергетичної інфраструктури, зазначали в Міненерго 19 жовтня.

22 жовтня окупанти знову обстріляли Україну. В Одеській області було два ракетні удари по об’єкту енергетичної інфраструктури, троє людей постраждали. У Кіровоградській області влучили ракетами по важливих енергетичних об’єктах. У Хмельницькому після вибухів зникла електрика, влада попередила про вимкнення води. У Волинській області – кілька прильотів, частина Луцька без світла, енергетичний об’єкт «фактично знищений». У Рівненській області ударами пошкоджені електропідстанції, у Рівному і частині області немає світла. У Миколаївській області ворог вдарив по двох об’єктах критичної інфраструктури.

Українські військові збили авіацією та засобами ППО 18 ракет, повідомили у командуванні Повітряних сил. Зокрема, ракети збили у Чернівецькій, Київській, Сумській та Чернігівській областях.

В «Укренерго» оголосили про вимушені вимкнення електроенергії.

Зеленський повідомив, що 22 жовтня ворог випустив по українських об’єктах 36 ракет, більшість із них збили. Він назвав те, що відбувається, «характерною тактикою терористів».

Джерело

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.