Прямо на кордоні! Влаштував розбірки: “будемо рубати руки”! Скандальний Тищенко не стримався- жорстка перевірка!

Нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко, який сам неодноразово потрапляв у скандали, завітав на кордон з Угорщиною. Там він влаштував жорстку перевірку.

Про деталі перевірки розповіли у телеграм-каналі PavlovskyNews. Під час свого візити на кордон Тищенко “викрив корупційну схему на митниці”.

Спершу Тищенко підійшов до угорського прикордонника та заявив, що у нас немає кордонів з Угорщиною. Сталося це на КПП “Тиса”. А після нардеп відправився на зважування вантажів, які підлягають митному декларуванню.

“Слуга народу” вирішив сам перевірити телевізор і під час цієї перевірки з’ясувалося, що митники вибірково оцінюють мито вантажів.

«Водії заявили, що є секретний чат для бізнесменів і звичайних громадян. Комерційним перевізникам занижують вагу вантажу, що підлягає оплаті. Багато водіїв беруть у свої автобуси додаткових людей для провезення вантажу на безоплатній основі», – мовиться у повідомленні.

Також водії скаржилися, що на основному КПП з Угорщиною всього двоє ваг. Тищенко зажадав від керівництва митниці розширити їх кількість до 7-ми найближчим часом.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко під час локдауну влаштував пишну вечірку в ресторані київського готелю з нагоди дня народження своєї дружини Алли Барановської. На опублікованому відео видно, що тільки стіл накритий не менш ніж на 30 персон.

Тищенко спочатку відмовився від коментарів, його помічник сказав, що свято нібито проходило у нардепа в будинку. Потім Тищенко заявив те саме, що і його дружина – що свято було «в номері».

В свою чергу, дружина Миколи Тищенка Алла Барановська в соцмережах прокоментувала іннформацію про святкування дня народження під час локдауну в київському готелі Fairmont.

У Сторіс в Instagram Барановська повідомила, що вечірка «не порушувала правила карантину, а всі гості перед початком здали тести на коронавірус».

«Мій ДН був закритим, зібралися тільки найближчі, вузьке коло трохи більше 20 людей, проходив в номерах, не в ресторані […]. Кожен запрошений гість здав тест на ковід. Я вам скажу, що в 99% з них мають антитіла. З приводу законності. Адвокати та юристи давно розклали все по поличках », – заявила вона.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.