Корнієнко не стримав емоцій – Слуги по переду! Великий Порошенко і Юлія Володимирівна не чекали – не світить

Олександр Корнієнко переконаний, що в них зберігається рівномірна підтримка по всій Україні, а на заході Україні – збільшується. Про це він розповів в інтерв’ю» Главкому».

«Наразі – це більше Центральна та Південна Україна. Збільшилася підтримка на Заході та в Києві серед традиційного електорату демократичних сил. Проте це все відносно, зараз нема виборчої ситуації», – розповів Корнієнко.

Голова партії переконаний, що «Слуга народу» не втратить перше місце. Він також зазначив, що не бачить структурованої опозиції в країні.

«Наприклад, на правому фланзі є великий Порошенко, який в той же час недостатньо великий, аби все це поле зайняти. Тому виборці будуть приглядатись до колег поменше: «Голос», партії Гройсмана, Кличка, Смєшка, хтось навіть до «Свободи» по старій пам’яті. На проросійському фланзі ніби було якесь об’єднання електорату навколо ОПЗЖ, але через втрату цією силою інформресурсів там починається конкуренція. Про «народну» опозицію я взагалі мовчу – її давно уособлює Юлія Володимирівна…», – відмітив він.

Окрім цього Корнієнко розповів, що «Слузі народу» не потрібно формувати широку коаліцію у Верховній Раді. Для ухвалення рішень вистачає голосів.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.