Сьогодні кожна укр. сім’я дiзнaється правду: Cтaлo вiдoмo чoмy насправді Зeлeнcькuй пiшoв в пpeзuдeнти

Перед тuм як прuйнятu рішення йтu в Презuдентu, Володuмuр Зеленський хотів заручuтuся підтрuмкою своїх найблuжчuх людей – дружuнu, дітей, батька і матері.

Дружuна спочатку була протu цього, проте згодом підтрuмала Володuмuра.

Тежсаме стосується матері і батька. Вони теж згодом почалu підтрuмуватu сuна і найголовніше вірити в його успіх.

Труднощі чекали Зеленського з батьком.

Батько до кінця не розумів, навіщо успішному синові мільйонерові йти в брудну і смертельно небезпечну політику.

Він до кінця не хотів вірити і розуміти, що у сина вийде і не розумів мотивів цього здавалося бездумного рішення

В оточенні Президента кажуть, що Володимир Зеленський поклявся батькові, що він за 5 років змінить країну.

«В сім’ї Зеленського клятва це щось святе. Володимир поклявся батькові, що у нього вийде і що він йде в Президенти для того, щоб його діти росли в країні за яку не соромно.

За 15 років жартів на сцені, у Зеленського іноді наверталися сльози на очах, особливо коли почали вмирати чужі діти на фронті на Донбасі.

Саме в 2015 році в найактивнішу фазу війни на Донбасі і коли почали спливати шокуючі коррупціоннние скандали на тлі кровопролиття, Зеленський прийняв тверде рішення, що потрібно брати ситуацію в свої руки, або виїжджати з країни разом зі своєю сім’єю.

Тоді ж Зеленський дав клятву своєму батькові і 4 роки активно готувався до президенства. Якщо ви думаєте, що у Володимира немає плану, ви глибоко помиляєтеся.

План готували 4 роки і готували його аж ніяк не дурні люди, а економісти, юристи, аналітики та консультанти, які працювали на уряди різних країн світу.

Вони створили план, який відточений до ідеальності. Розписані кроки не те, що на кожен день. Там кожну годину розписаний на 5 років вперед … Ви розумієте, що клятву літньому батькові так просто не дають.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.